Mieszkania i domy,  Nasze projekty

Remont mieszkania na Bielanach

Remont mieszkania w bloku z wielkiej płyty na warszawskich Bielanach.

Klientka postanowiła przeprowadzić remont mieszkania. Głównym celem była wymiana podłogi w całym mieszkaniu. Mieszkanie zostało opróżnione ze wszystkich mebli, abyśmy bez problemu mogli wyrównać podłogę pod kładzenie deski drewnianej. Przy okazji remontu odświeżyliśmy kuchnię wymieniając meble.

Na podłodze zastaliśmy ułożone panele, które w kilku miejscach uginały się przy chodzeniu. Spodziewaliśmy się, że pod spodem możemy znaleźć niespodziankę ;).

I mieliśmy rację. Panele były położone na starym parkiecie. Ponieważ parkiet pracować, bo leżące na nim panele również nie trzymały się podłoża.
Musieliśmy go zdemontować i przygotować odpowiednio podłoże do tego, aby móc położyć drewnianą deskę.

Ściany pomalowaliśmy na jasny kolor. Na jednej ze ścian była szafa wnękowa, którą odświeżyliśmy malując dość odważnym kolorem – niebiesko-fioletowym. Stanowiło to mocny akcent w tym pokoju, sprawiając, że pokój zmienił się nie do poznania. Do tego jasna, drewniana podłoga sprawiła, że pokój stał się bardzo przytulny.

W kuchni zdemontowaliśmy stare meble kuchenne i zamontowaliśmy nowe. Układ kuchni zaprojektowaliśmy z gotowych, dostępnych mebli, a meble z serii Delinia kupiliśmy w Leroy Merlin.

Projekt: MAG Studio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *