Archiwum,  Mieszkania na wynajem,  Realizacje

Mieszkanie przy Jana Pawła II

Wykonanie: MAG Studio, projekt dostarczony przez Inwestora

🏠💯🚪💡💼👨‍💻🛁🚿👕👖👔👞🧹🧼✨
Mieszkanie jest dostosowane pod potrzeby lokatorów, co zapewnia funkcjonalność na najwyższym poziomie. Zmieniliśmy układ funkcjonalny, przenosząc kuchnię do salonu, a w miejscu kuchni urządziliśmy gabinet. To nie wszystko, jasna łazienka, z kabiną i pralką, sprawiła, że jest kompaktowa i przyjazna do mieszkania.
Ogólny remont sprawił, że mieszkanie stało się jeszcze bardziej przestronne i funkcjonalne. Każdy element mieszkania został starannie zaplanowany, by sprostać wymaganiom dzisiejszych lokatorów.
Mieszkanie jest jasne i przyjemne dla oka dzięki zastosowaniu odpowiedniego oświetlenia. Jest ono idealne dla osób pracujących zdalnie, ponieważ zostało dostosowane do potrzeb biurowych, co gwarantuje maksymalny komfort pracy w warunkach domowych.
Łazienka, która została zaprojektowana w taki sposób, by sprawiać wrażenie większej przestrzeni.

Mieszkanie jest bardzo przyjazne dla osób ceniących sobie porządek i estetykę, ponieważ zostało wyposażone w wiele szaf i półek, na których można swobodnie przechowywać swoje rzeczy.
👉🏻👩‍💻 Mieszkanie idealne dla osób, które cenią sobie maksymalny komfort pracy w warunkach domowych oraz estetykę i funkcjonalność. 🌟

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *