O NAS

Pasja to najlepszy pomysł na biznes!

Nasza praca to nie tylko praca, ale również pasja.

Pracujemy w branży budowlano-remontowej i wykończeniowej 👷‍♂️ już od 20 lat, co pozwoliło nam nabyć niezbędne doświadczenie.

Oprócz projektowania przeprowadzamy kompleksowe remonty mieszkań 🏘️ i lokali usługowych, obejmujących niezbędne prace instalacyjne i wykończeniowe. Wykańczamy zarówno nowe mieszkania i domy, jak również remontujemy mieszkania stare, wymagające generalnych przeróbek.

Współpracując z nami, zyskują Państwo wsparcie już na etapie odbioru mieszkania od dewelopera 🔑. Służymy naszą wiedzą, wiemy na co zwrócić uwagę, jakie elementy sprawdzić i jak egzekwować usunięcie ewentualnych usterek w lokalu.

Realizujemy również projekty innych, zdolnych i doświadczonych projektantów, z którymi współpracujemy. Często realizujemy pomysły samych klientów, zawsze służąc naszą wiedzą i doświadczeniem 🤝.

Współpracujemy z dostawcami 🛠️ płytek, armatury łazienkowej, oświetlenia, ale również dodatków – sztukaterii, tapet. Pracujący z nami stolarze realizują z powodzeniem wszystkie nasze pomysły.

Proponujemy Państwu usługi remontowe i wykończeniowe na najwyższym poziomie, zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta 💪.

Jesteśmy dumni z faktu, że nasi klienci często określają naszą pracę jako wyjątkową i niepowtarzalną 👌.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, dzięki którym wnętrze Waszego mieszkania lub lokalu usługowego nabierze zupełnie nowego charakteru. Wyzwaniem dla nas jest spełnienie Państwa oczekiwań i zrealizowanie marzeń o pięknym, nowoczesnym wnętrzu.