Archiwum,  Mieszkania na wynajem,  Realizacje

Kawalerka na wynajem

Wykonanie: MAG Studio, projekt dostarczony przez Inwestora

Mieszkanie przy Stalowej z cegłą w tle.

Mieszkanie to znajduje się na Starej Pradze w Warszawie i jest urządzone w rustykalnym stylu. Głównym elementem wystroju jest surowa cegła, która pokrywa część ścian, tworząc charakterystyczny efekt industrialny.

Jasna łazienka ma nowoczesne wyposażenie, takie jak prysznic z deszczownicą i wpuszczaną w blat umywalkę. Jasne płytki na podłodze oraz białe, minimalistyczne meble sprawiają, że łazienka jest funkcjonalna i czysta.
Sypialnia, choć niewielka, jest przytulna i pełna uroku. Oddzielona od salonu ścianką ze strukturą betonu. Wygodne łóżko pozwala na dobry wypoczynek.

Aneks kuchenny jest funkcjonalny, choć niezbyt duży. Wyposażony jest w lodówkę, kuchenkę gazową oraz zlewozmywak. Meble kuchenne w kolorze białym z drewnianym blatem dodają uroku przestrzeni.

Mieszkanie na Starej Pradze w Warszawie, urządzone w stylu ceglany z jasną łazienką, małą sypialnią i aneksem kuchennym, tworzy unikalne i przytulne miejsce do życia. Idealne dla osób ceniących rustykalny, industrialny styl oraz bliskość historycznej części miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *