Archiwum,  Mieszkania na wynajem,  Realizacje

Mieszkanie w starej kamienicy

Projekt: MAG Studio

Mieliśmy przyjemność zaprojektować i wyremontować mieszkanie w starej, praskiej kamienicy. Ponieważ mieszkanie znajduje się w odrestaurowanej kamienicy, zdecydowaliśmy się na industrialne klimaty.

Pierwszym wyzwaniem było zagospodarowanie jednej, dużej przestrzeni bez ścian. Postanowiliśmy wydzielić łazienkę poprzez postawienie ściany.

W całym mieszkaniu zamontowaliśmy ogrzewanie podłogowe i pozostawiliśmy surowy beton na podłodze. Ponadto, wydzieliliśmy pomieszczenia, takie jak duży open space z kuchnią i salonem oraz oddzielną sypialnię ze szklaną ścianą z czarnymi metalowymi szprosami.

W łazience zamontowaliśmy odpływ liniowy i kabinę walk in. Na ścianach umieściliśmy rdzawe płytki. Umieściliśmy tam szafę z pralką oraz metalową szafkę pod umywalką. W sypialni zaprojektowaliśmy otwartą, dużą garderobę.

W mieszkaniu zastosowaliśmy czarne natynkowe oświetlenie z poprowadzonymi czarnymi kablami na suficie. Na ścianie okiennej została odsłonięta oryginalna cegła, a na podłodze zostawiliśmy beton.
Nasze projekty spotykają się z uznaniem ze strony klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *