Archiwum,  Realizacje,  Wielkie formaty

Mieszkanie nad jeziorem

Projekt dostarczony przez inwestora, wykonanie MAG Studio

Niezwykłe mieszkanie pokazowe dla dewelopera w nowej inwestycji w Olsztynie, nad jeziorem to absolutna nowość na rynku nieruchomości.

Nasza firma postawiła na profesjonalną obsesję detali, aby zapewnić doskonałą jakość wykończenia. Wyzwanie postawione przed nami było wymagające, ale nasz zespół zrealizował to zadanie perfekcyjnie.

W mieszkaniu zastosowaliśmy płyty wielkoformatowe na ścianach i podłodze, aby zapewnić niesamowity i interesujący efekt wizualny. Ściana telewizyjna w salonie również została wykończona płytą wielkoformatową.

Na podłodze ułożyliśmy skórzane panele, które dodają elegancji całości. To niepowtarzalny i unikalny wystrój, który na pewno zachwyci każdego.

Zapewniamy, że nasze wykończenie jest gwarantowane i spełni wszystkie oczekiwania naszych klientów. Mieszkanie pokazowe dla dewelopera to także miejsce, którego nie można przegapić. Po wejściu do mieszkania, widać wyzwanie, jakie stanęło przed nami – masywny, pokaźny i cudowny efekt końcowy.

Nasze wzmożone skupienie na detalu i jakości pozwala nam zapewnić produkt, który z pewnością przyciągnie uwagę przyszłych klientów dewelopera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *