Archiwum,  Mieszkania na wynajem,  Realizacje

Kawalerka z antresolą

Projekt i wykonanie: MAG Studio

Wyobraź sobie, że stoisz na balkonie twojego nowego mieszkania na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku. Zamknij oczy i wyobraź sobie jak przed Tobą rozciąga się malowniczy krajobraz starej Pragi.

Zaprojektowaliśmy kawalerkę na wynajem. Staraliśmy się jak najbardziej wykorzystać miejsce. To mieszkanie ma wiele do zaoferowania. Chcąc wykorzystać wysokość pomieszczenia, zbudowaliśmy w nim antresolę.

Na pierwszym poziomie znajduje się salon, który łączy się z kuchnią tworząc otwartą przestrzeń idealną do spędzenia czasu. Po prawej stronie od wejścia znajduje się łazienka, która zachwyca swoją dużą kabiną prysznicową z przesuwnymi drzwiami oraz ukrytą w zabudowie pralko-suszarką. Ale to jeszcze nie koniec, gdy wejdziesz na antresolę, zobaczysz sypialnię urządzoną z dbałością o każdy detal. Poczujesz ten moment, gdy zsuniesz się na duże łóżko i odetchniesz po całym dniu.

Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze, może być bardzo gorąco w upalne dni. Nie musisz się o to martwić, ponieważ mieszkanie jest wyposażone w klimatyzację, która zadba o Twoją wygodę. Teraz weź głęboki wdech i wyobraź sobie, jak odpoczywasz na komfortowej kanapie i delektujesz się chłodnym powietrzem.

Wyobraź sobie jak cieszysz się swoim nowym, pięknym mieszkaniem wykończonym z dbałością o każdy szczegół, zaprojektowanym przez nas. Czyż to nie brzmi wspaniale? To idealne miejsce dla osób poszukujących niepowtarzalnego klimatu w centrum miasta.
Pomyśl teraz, że Ty również możesz mieć takie mieszkanie dostosowanie do swoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *